Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyní
Nadstavba 1-4
Nadstavba 5-8
Krajské školní ligy
Petr Semerád
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2018
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
7.5. 17:00
AE129
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
30.4. 10:30
AE124
Hustopeče - Juliánov
35 : 24
23.4. 15:00
AE118
Bohunice - Hustopeče
20 : 20
9.4. 10:30
AE111
Hustopeče - Ivančice
28 : 37
2.4. 10:30
AE107
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
37 : 36
26.3. 10:30
AE098
Hustopeče - Maloměřice
31 : 27
18.3. 15:00
AE096
SK Kuřim - Hustopeče
26 : 34
5.3. 10:30
AE084
Hustopeče - Sokol II.Prostějov
39 : 28
26.2. 17:00
AE074
Telnice - Hustopeče
31 : 41
19.2. 10:30
AE071
Hustopeče - Napajedla
32 : 23
4.12. 17:00
AE058
Juliánov - Hustopeče
26 : 32
27.11. 10:30
AE052
Hustopeče - Bohunice
37 : 23
19.11. 17:00
AE045
Ivančice - Hustopeče
34 : 27
13.11. 10:30
AE041
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
37 : 27
22.10. 10:30
AE032
Maloměřice - Hustopeče
23 : 29
16.10. 10:45
AE030
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 27
2.10. 14:30
AE018
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
31 : 32
25.9. 10:30
AE008
Hustopeče - Telnice
35 : 24
2.liga muži EF-baráž
21.5. 11:00
AEF002
Hustopeče - MHK Karviná
30 : 29
14.5. 14:00
AEF001
MHK Karviná - Hustopeče
32 : 37
2.liga mladší dorostenci JM
30.4. 12:30
ALA124
Hustopeče - Sokol Juliánov
33 : 27
9.4. 12:30
ALA111
Hustopeče - Nové Bránice
28 : 18
26.3. 12:30
ALA098
Hustopeče - SKKP Handball Brno
23 : 30
19.3. 17:00
ALA096
Sokolnice - Hustopeče
37 : 28
26.2. 13:30
ALA074
Sokol Telnice - Hustopeče
38 : 27
19.2. 12:30
ALA071
Hustopeče - Újezd u Brna
23 : 30
17.12. 17:00
ALA032
SKKP Handball Brno - Hustopeče
33 : 28
4.12. 15:00
ALA058
Sokol Juliánov - Hustopeče
35 : 35
27.11. 12:30
ALA052
Hustopeče - Bohunice
31 : 40
20.11. 12:15
ALA045
Nové Bránice - Hustopeče
22 : 27
Další
Předchozí kola
N5-8 - 6. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - SK Kuřim
12 : 14
video
online
Měnín - Hodonín
10.6. 10:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hodonín
16
6
0
10
217 : 266
12
2
SK Kuřim
16
3
1
12
120 : 278
7
3
Újezd u Brna
16
2
1
13
148 : 308
5
4
Měnín
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Ema Kamencová
HK Ivančice
97
Vanda Pechánková
Tatran Bohunice
92
Veronika Mrkvová
SKH Velká n.V.
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Beáta Jochová
SHK Veselí n. M.
12
Vanda Pechánková
Tatran Bohunice
9
Vanesa Hudecová
SHK Veselí n. M.
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Janoušková
SHK Veselí n. M.
14
Adéla Kopecká
SKH Velká n.V.
10
Tereza Šantavá
SKH Velká n.V.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.