Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Jm liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
David Semerád
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
10.6.2018
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
11.3. 11:30
AE085
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
42 : 25
8.10. 17:00
AE019
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
18 : 35
18.9. 11:00
AE005
Napajedla - Hustopeče
36 : 35
2.liga mladší dorostenci JM
23.4. 13:00
ALA118
Bohunice - Hustopeče
38 : 29
11.3. 09:30
ALA085
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
30 : 38
8.10. 15:00
ALA019
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
50 : 16
Český pohár mužů
11.9. 19:00
AM047
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
27 : 41
Jihomoravská liga st. žáků
14.5. 12:00
LF076
Sokolnice - Hustopeče
34 : 29
25.3. 12:00
LF049
SK Kuřim - Hustopeče
33 : 29
Jihomoravská liga ml. žáků
14.5. 10:30
LH110
Sokolnice - Hustopeče
17 : 17
23.4. 11:30
LH094
Hustopeče - Ivančice
29 : 15
9.4. 14:00
LH084
Handball Brno - Hustopeče
19 : 27
2.4. 15:45
LH079
Hustopeče - SHC Maloměřice
15 : 18
25.3. 13:30
LH071
SK Kuřim B - Hustopeče
14 : 38
25.3. 10:30
LH070
SK Kuřim A - Hustopeče
20 : 23
5.3. 14:00
LH109
Hustopeče - Újezd u Brna
32 : 30
26.2. 15:30
LH122
Telnice A - Hustopeče
31 : 17
26.2. 12:00
LH123
Telnice B - Hustopeče
14 : 14
19.2. 15:45
LH126
Hustopeče - Juliánov
17 : 16
12.11. 09:30
LH060
Juliánov - Hustopeče
19 : 23
6.11. 13:30
LH057
Hustopeče - Telnice B
28 : 17
6.11. 10:30
LH056
Hustopeče - Telnice A
19 : 25
30.10. 10:30
LH044
Hustopeče - Sokolnice
18 : 21
23.10. 08:30
LH043
Újezd u Brna - Hustopeče
30 : 24
16.10. 14:00
LH031
Hustopeče - Bohunice
28 : 16
2.10. 09:30
LH018
Hustopeče - Handball Brno
25 : 16
24.9. 14:30
LH013
SHC Maloměřice - Hustopeče
13 : 23
Další
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice A
22
21
1
0
636 : 353
43
2
Újezd u Brna
22
16
1
5
595 : 469
33
3
Hustopeče
22
15
2
5
523 : 402
32
4
Sokolnice
22
15
1
6
441 : 400
31
5
SHC Maloměřice
22
14
0
8
419 : 376
28
6
Handball Brno
22
11
1
10
470 : 429
23
7
Ivančice
22
10
2
10
402 : 447
22
8
Telnice B
22
8
3
11
423 : 447
19
9
Juliánov
22
5
2
15
378 : 429
12
10
SK Kuřim A
22
6
0
16
370 : 469
12
11
Bohunice
22
4
1
17
347 : 446
9
12
SK Kuřim B
22
0
0
22
240 : 577
0
Tabulka střelců
Marek Popela
Sokol Telnice A
238
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
201
Jan Hnilička
Legata Hustopeče
198
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
35
Richard Janeček
Sokol Juliánov
21
Martin Hirš
SK Kuřim A
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vratislav Pecháček
SKKP Handball Brno
36
Štěpán Matyáš
SK Kuřim A
22
Michal Gajda
Sokol Újezd u Brna
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.