Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Jm liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Sekanina
Sokol Juliánov
6 - 0 - 0 - 3
Jan Rainer
SK Kuřim A
6 - 0 - 0 - 3
Jan Pazdera
HK Ivančice
6 - 0 - 0 - 3
Martin Jukl
SKKP Handball Brno
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Jahoda
Sokol Telnice B
6 - 0 - 0 - 3
Patrik Hrnčiřík
SHC Maloměřice
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Horáček
Sokol Telnice B
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Hanus
SKKP Handball Brno
6 - 0 - 0 - 3
Viktor Dosedla
SK Kuřim A
6 - 0 - 0 - 3
Viktor Dosedla
SK Kuřim B
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Vlasatík
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Milan Vítek
Sokol Telnice A
4 - 0 - 0 - 2
Martin Valach
Sokol Telnice A
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Tyl
SK Kuřim A
4 - 0 - 0 - 2
Robin Trojánek
SK Kuřim A
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Toman
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Michal Tesař
SK Kuřim B
4 - 0 - 0 - 2
Lubomír Řoutil
Sokol Újezd u Brna
4 - 0 - 0 - 2
Martin Rambousek
SKKP Handball Brno
4 - 0 - 0 - 2
Jan Pešák
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Pazourek
SK Kuřim B
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Páral
Sokol Telnice B
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Merta
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
Matyáš Maruška
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Marko
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Zdeněk Levíček
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Miroslav Lengál
Sokol Telnice A
4 - 0 - 0 - 2
Petr Košíček
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Janda
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Jahoda
Sokol Telnice A
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Chovanec
Sokol Telnice B
4 - 0 - 0 - 2
Denis Huska
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Filip Hnilička
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
Václav Dufek
SK Kuřim B
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Burget
SK Kuřim B
4 - 0 - 0 - 2
Marek Benda
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Vaško
SK Kuřim A
2 - 0 - 0 - 1
Anika Unge
Sokol Sokolnice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Švejda
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Šlesinger
Sokol Juliánov
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice A
22
21
1
0
636 : 353
43
2
Újezd u Brna
22
16
1
5
595 : 469
33
3
Hustopeče
22
15
2
5
523 : 402
32
4
Sokolnice
22
15
1
6
441 : 400
31
5
SHC Maloměřice
22
14
0
8
419 : 376
28
6
Handball Brno
22
11
1
10
470 : 429
23
7
Ivančice
22
10
2
10
402 : 447
22
8
Telnice B
22
8
3
11
423 : 447
19
9
Juliánov
22
5
2
15
378 : 429
12
10
SK Kuřim A
22
6
0
16
370 : 469
12
11
Bohunice
22
4
1
17
347 : 446
9
12
SK Kuřim B
22
0
0
22
240 : 577
0
Tabulka střelců
Marek Popela
Sokol Telnice A
238
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
201
Jan Hnilička
Legata Hustopeče
198
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
35
Richard Janeček
Sokol Juliánov
21
Martin Hirš
SK Kuřim A
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vratislav Pecháček
SKKP Handball Brno
36
Štěpán Matyáš
SK Kuřim A
22
Michal Gajda
Sokol Újezd u Brna
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.