Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Nadstavba 1-4
Nadstavba 5-7
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 17:00
AA181
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
22 : 32
19.5. 17:00
AA175
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
28 : 23
14.5. 17:00
AA174
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
34 : 19
28.4. 19:00
AA185
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
15.4. 18:00
AA166
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
28 : 29
14.4. 18:00
AA165
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
34 : 26
25.3. 17:00
AA136
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
31 : 29
11.3. 18:00
AA122
Kopřivnice - Dukla Praha
30 : 34
4.3. 18:00
AA115
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 22
1.3. 20:15
AA117
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
35 : 26
10.12. 18:00
AA082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 27
4.12. 19:30
AA078
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
24 : 29
13.11. 10:30
AA060
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
22 : 31
22.10. 18:00
AA046
HC ROBE Zubří - HCB Karviná
32 : 25
12.10. 18:00
AA040
HCB Karviná - Dukla Praha
28 : 31
5.10. 18:30
AA034
Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice
25 : 28
24.9. 10:30
AA024
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
31 : 29
2.liga muži JM
30.4. 10:30
AE121
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
30 : 27
19.3. 17:00
AE092
Bohunice - Házená Tišnov
27 : 30
18.3. 10:30
AE095
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
34 : 17
3.12. 17:00
AE059
Házená Tišnov - Sokol II.Prostějov
31 : 32
2.10. 17:00
AE015
Házená Tišnov - Sokol Kostelec na Hané
31 : 32
18.9. 16:00
AE006
Telnice - Sokol II.Prostějov
37 : 25
1.liga starší dorostenci
8.10. 16:00
AG019
Sokol Nové Veselí - Jičín
31 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
19.3. 15:00
AIC009
Bohunice - Sokol Juliánov
35 : 25
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
18.3. 15:00
AIE007
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
22 : 26
1.liga mladší dorostenci
8.10. 14:00
AJ019
Sokol Nové Veselí - Jičín
46 : 26
2.liga mladší dorostenci JČ
8.10. 12:00
AKA022
Sokol Žďár n. S. - TJ Loko Č.Budějovice
71 : 32
Český pohár mužů
21.12. 18:00
AM080
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
28 : 30
Český pohár žen
28.12. 15:00
AN031
Sokol Poruba - Baník Most
32 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
N7-5 - 6. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Třešť
32 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třešť
16
8
0
8
446 : 404
16
2
Újezd u Brna
16
5
0
11
480 : 549
10
3
Hostěrádky
16
3
1
12
366 : 464
7
Tabulka střelců
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
133
Jan Strejček
Slavoj Třešť
124
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
29
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
21
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
38
Petr Muškát
SHC Maloměřice "B"
36
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.