Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Nadstavba 1-4
Nadstavba 5-7
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Zdenek Teller
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1946
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
4.6. 15:00
LA069
Újezd u Brna - Hostěrádky
32 : 27
4.6. 11:30
LA080
Újezd u Brna - Třešť
32 : 29
28.5. 16:00
LA068
Sokolnice - Nové Bránice
26 : 21
18.5. 19:00
LA065
Bohunice B - Nové Bránice
21 : 25
14.5. 10:30
LA064
Nové Bránice - SHC Maloměřice B
22 : 29
6.5. 10:30
LA061
SHC Maloměřice B - Bohunice B
32 : 32
30.4. 11:00
LA071
Hostěrádky - Třešť
22 : 32
23.4. 17:00
LA057
Bohunice B - Sokolnice
21 : 30
22.4. 16:00
LA058
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
34 : 29
9.4. 12:45
LA054
Újezd u Brna - Hostěrádky
30 : 31
18.3. 12:30
LA041
SHC Maloměřice B - Sokolnice
40 : 27
12.11. 10:30
LA034
Nové Bránice - SHC Maloměřice B
20 : 19
6.11. 17:30
LA029
Sokolnice - Třešť
29 : 26
23.10. 11:00
LA024
Újezd u Brna - Nové Bránice
23 : 32
16.10. 11:00
LA019
Hostěrádky - Třešť
21 : 25
1.10. 15:00
LA009
Bohunice B - Sokolnice
31 : 33
11.9. 16:00
LA037
Sokolnice - Bohunice B
33 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
27.5. 17:00
LF090
Ivančice - Handball Brno
21 : 27
6.5. 14:00
LF071
SHC Maloměřice - Sokolnice
22 : 37
29.4. 16:00
LF070
SHC Maloměřice - SK Kuřim
19 : 26
12.11. 09:00
LF041
Nové Bránice - Sokolnice
35 : 30
6.11. 16:00
LF036
Sokolnice - Handball Brno
30 : 38
29.10. 12:00
LF034
SK Kuřim - Ivančice
23 : 27
23.10. 09:45
LF030
Újezd u Brna - Hustopeče
33 : 31
14.10. 18:15
LF024
Juliánov - Handball Brno
21 : 44
18.9. 11:00
LF003
Újezd u Brna - SHC Maloměřice
27 : 20
Jihomoravská liga st. žákyní
8.10. 10:30
LG010
Bohunice - SKH Velká n.V.
21 : 18
Jihomoravská liga ml. žáků
4.6. 08:30
LH095
Újezd u Brna - Bohunice
25 : 23
27.5. 15:30
LH130
Ivančice - Handball Brno
21 : 21
20.5. 13:30
LH120
SK Kuřim B - Bohunice
14 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
N7-5 - 6. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Třešť
32 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třešť
16
8
0
8
446 : 404
16
2
Újezd u Brna
16
5
0
11
480 : 549
10
3
Hostěrádky
16
3
1
12
366 : 464
7
Tabulka střelců
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
133
Jan Strejček
Slavoj Třešť
124
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
29
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
21
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
38
Petr Muškát
SHC Maloměřice "B"
36
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.