Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Nadstavba 1-4
Nadstavba 5-7
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
23.4. 17:00
AA162
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
23 : 29
26.3. 18:00
AA153
Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel
25 : 22
5.2. 10:15
AA091
Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň
29 : 29
4.12. 10:30
AA073
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí
29 : 30
28.10. 17:00
AA053
SKKP Handball Brno - Dukla Praha
32 : 26
12.10. 18:30
AA038
Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
31 : 29
10.9. 18:00
AA010
Kopřivnice - Cement Hranice
37 : 35
1.liga muži
2.4. 17:00
AB107
Sokol Ostrava - Jičín "B"
30 : 28
13.11. 18:00
AB041
Jičín "B" - Sokol Ostrava
33 : 24
15.10. 17:30
AB027
SK Velká Bystřice - Chodov
32 : 26
2.liga muži JM
16.10. 10:45
AE030
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 27
2.10. 17:00
AE017
Telnice - SK Kuřim
24 : 26
18.9. 17:00
AE004
Házená Tišnov - SK Kuřim
30 : 26
1.liga starší dorostenci
2.4. 15:00
AG107
Sokol Ostrava - Jičín
21 : 33
20.11. 16:00
AG043
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
46 : 25
13.11. 16:00
AG041
Jičín - Sokol Ostrava
23 : 24
2.liga starší dorostenci JM
30.10. 14:00
AIA028
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
19 : 42
2.liga starší dorostenci SM
15.10. 15:30
AIB019
V. Bystřice - Olomouc
38 : 28
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
25.3. 16:00
AIC012
HK Ivančice - Zlín
35 : 30
1.liga mladší dorostenci
20.11. 14:00
AJ043
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
35 : 28
13.11. 14:00
AJ041
Jičín - HK Baník Most
30 : 31
15.10. 13:30
AJ028
V. Bystřice - HK Baník Most
28 : 21
2.liga mladší dorostenci JM
23.4. 12:15
ALA119
Nové Bránice - Sokolnice
8 : 53
4.4. 18:00
ALA100
Sokol Telnice - Nové Bránice
32 : 16
16.10. 09:00
ALA030
Hustopeče - Sokolnice
25 : 42
Český pohár žen
21.12. 18:00
AN027
SHK Veselí n.M. - Sokol Poruba
30 : 31
1.liga ženy
6.5. 17:00
AR130
HK Hodonín - Olomouc B
32 : 20
29.4. 13:00
AR126
Sokol V. Meziříčí - HC Plzeň
25 : 18
26.2. 16:00
AR081
Kunovice - H.Brod
29 : 21
19.2. 15:00
AR077
Kunovice - HK Hodonín
22 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
N7-5 - 6. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Třešť
32 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třešť
16
8
0
8
446 : 404
16
2
Újezd u Brna
16
5
0
11
480 : 549
10
3
Hostěrádky
16
3
1
12
366 : 464
7
Tabulka střelců
Stanislav Mrkvica
Sokol Sokolnice
133
Jan Strejček
Slavoj Třešť
124
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
29
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
21
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Mifek
Sokol Sokolnice
38
Petr Muškát
SHC Maloměřice "B"
36
Zdeněk Mrkvica
Sokol Sokolnice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.