Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Jm liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Krajské školní ligy
Filip Svoboda
Post
Mateřský klub
HC Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
102
Starty
2.liga muži JM
06.05. [AE127]
Sokol V. Meziříčí - Telnice
34 : 26
1 branek
30.04. [AE121]
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
30 : 27
0 branek
08.04. [AE109]
Maloměřice - Sokol V. Meziříčí
32 : 22
2 branek
25.03. [AE097]
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
27 : 32
0 branek
18.03. [AE091]
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
41 : 22
4 branek
11.03. [AE085]
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
42 : 25
5 branek
18.02. [AE067]
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
24 : 26
2 branek
03.12. [AE055]
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
30 : 31
5 branek
19.11. [AE043]
Sokol V. Meziříčí - Maloměřice
31 : 23
3 branek
13.11. [AE037]
Házená Tišnov - Sokol V. Meziříčí
35 : 23
1 branek
22.10. [AE031]
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
35 : 32
0 branek
16.10. [AE025]
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
24 : 33
4 branek
08.10. [AE019]
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
18 : 35
3 branek
1.liga starší dorostenci
07.05. [AG131]
Zubří - Kopřivnice
45 : 21
4 branek
29.04. [AG123]
TJ Sokol Úvaly - Zubří
18 : 32
4 branek
23.04. [AG118]
Zubří - Jičín
38 : 21
7 branek
09.04. [AG112]
HCB Karviná - Zubří
22 : 32
5 branek
02.04. [AG105]
Zubří - HBC Strakonice 1921
45 : 22
1 branek
25.03. [AG101]
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
21 : 24
3 branek
19.03. [AG092]
Zubří - HK Lovosice
27 : 20
0 branek
12.03. [AG090]
Talent Plzeň - Zubří
19 : 35
5 branek
04.03. [AG079]
Sokol Nové Veselí - Zubří
27 : 27
4 branek
26.02. [AG078]
Zubří - Dukla
28 : 24
1 branek
19.02. [AG068]
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
6 branek
10.12. [AG065]
Kopřivnice - Zubří
20 : 33
1 branek
04.12. [AG057]
Zubří - TJ Sokol Úvaly
43 : 10
5 branek
27.11. [AG052]
Jičín - Zubří
25 : 35
5 branek
20.11. [AG046]
Zubří - HCB Karviná
42 : 28
2 branek
12.11. [AG039]
HBC Strakonice 1921 - Zubří
22 : 36
5 branek
23.10. [AG035]
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
32 : 21
4 branek
Další
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice A
22
21
1
0
636 : 353
43
2
Újezd u Brna
22
16
1
5
595 : 469
33
3
Hustopeče
22
15
2
5
523 : 402
32
4
Sokolnice
22
15
1
6
441 : 400
31
5
SHC Maloměřice
22
14
0
8
419 : 376
28
6
Handball Brno
22
11
1
10
470 : 429
23
7
Ivančice
22
10
2
10
402 : 447
22
8
Telnice B
22
8
3
11
423 : 447
19
9
Juliánov
22
5
2
15
378 : 429
12
10
SK Kuřim A
22
6
0
16
370 : 469
12
11
Bohunice
22
4
1
17
347 : 446
9
12
SK Kuřim B
22
0
0
22
240 : 577
0
Tabulka střelců
Marek Popela
Sokol Telnice A
238
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
201
Jan Hnilička
Legata Hustopeče
198
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zapletal
Sokol Újezd u Brna
35
Richard Janeček
Sokol Juliánov
21
Martin Hirš
SK Kuřim A
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vratislav Pecháček
SKKP Handball Brno
36
Štěpán Matyáš
SK Kuřim A
22
Michal Gajda
Sokol Újezd u Brna
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.