Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyní
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyní
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyní
Nadstavba 1-4
Nadstavba 5-8
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga ml. žákyní
Základní část 1 - 1. kolo
18.9.2016
08:30
LJ001
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Jan Kosmák
,
Petr Videcký
,
18.9.2016
14:30
LJ002
Sokol Újezd u Brna
-
SKH Velká n.V.
Zdeněk Levíček
,
Tomáš Kopřiva
,
17.9.2016
10:30
LJ003
HK Hodonín
-
SHK Veselí n. M.
Jiří Dolina
,
Tomáš Kubát
,
18.9.2016
13:00
LJ004
Sokol Měnín
-
SK Kuřim
Patrik Jonáš
,
Jiří Prudký
,
Základní část 1 - 2. kolo
24.9.2016
11:00
LJ005
Tatran Bohunice
-
SK Kuřim
Dominik Florián
,
Patrick Netík
,
25.9.2016
11:30
LJ006
SHK Veselí n. M.
-
Sokol Měnín
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
24.9.2016
10:15
LJ007
SKH Velká n.V.
-
HK Hodonín
Jaroslava Směšná
,
Martin Staněk
,
25.9.2016
08:30
LJ008
HK Ivančice
-
Sokol Újezd u Brna
Jaroslav Hanych
,
Petr Směja
,
Základní část 1 - 3. kolo
2.10.2016
14:30
LJ009
Sokol Újezd u Brna
-
Tatran Bohunice
Kateřina Závišková
,
Eliška Koudelová
,
1.10.2016
09:30
LJ010
HK Hodonín
-
HK Ivančice
Jiří Dolina
,
Petr Směja
,
2.10.2016
10:00
LJ011
Sokol Měnín
-
SKH Velká n.V.
Jiří Dolina
,
Tomáš Kopřiva
,
22.10.2016
15:00
LJ012
SK Kuřim
-
SHK Veselí n. M.
Oldřich Jelínek
,
Vojtěch Douda
,
Základní část 1 - 4. kolo
8.10.2016
09:00
LJ013
Tatran Bohunice
-
SHK Veselí n. M.
Patrik Hajn
,
Zdenek Teller
,
8.10.2016
13:00
LJ014
SK Kuřim
-
SKH Velká n.V.
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
8.10.2016
10:30
LJ015
HK Ivančice
-
Sokol Měnín
Petr Směja
,
Jaroslav Hanych
,
8.10.2016
09:30
LJ016
Sokol Újezd u Brna
-
HK Hodonín
Břetislav Jurečka
,
Zdeněk Levíček
,
Základní část 1 - 5. kolo
15.10.2016
09:00
LJ017
HK Hodonín
-
Tatran Bohunice
Dominik Florián
,
Tomáš Kopřiva
,
16.10.2016
10:00
LJ018
Sokol Měnín
-
Sokol Újezd u Brna
Vojtěch Douda
,
15.10.2016
15:00
LJ019
SK Kuřim
-
HK Ivančice
Patrik Jonáš
,
Jiří Prudký
,
15.10.2016
14:00
LJ020
SHK Veselí n. M.
-
SKH Velká n.V.
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
Základní část 1 - 6. kolo
22.10.2016
10:30
LJ021
Tatran Bohunice
-
SKH Velká n.V.
Otakar Bujnoch
,
Patrik Hajn
,
22.10.2016
10:30
LJ022
HK Ivančice
-
SHK Veselí n. M.
Patrik Jonáš
,
23.10.2016
13:00
LJ023
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
22.10.2016
10:30
LJ024
HK Hodonín
-
Sokol Měnín
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
Základní část 1 - 7. kolo
3.11.2016
17:00
LJ025
Sokol Měnín
-
Tatran Bohunice
Zdeněk Levíček
,
Jiří Prudký
,
22.4.2017
12:00
LJ026
SK Kuřim
-
HK Hodonín
Otakar Bujnoch
,
Alena Bujnochová
,
30.10.2016
11:30
LJ027
SHK Veselí n. M.
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Kubis
,
Jaroslava Směšná
,
29.10.2016
10:15
LJ028
SKH Velká n.V.
-
HK Ivančice
Zdeněk Levíček
,
Patrick Netík
,
Základní část 2 - 8. kolo
5.11.2016
09:00
LJ029
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
5.11.2016
12:30
LJ030
SKH Velká n.V.
-
Sokol Újezd u Brna
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
5.11.2016
09:15
LJ031
SHK Veselí n. M.
-
HK Hodonín
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
5.11.2016
09:00
LJ032
SK Kuřim
-
Sokol Měnín
Michal Hanák
,
Tomáš Gajda
,
Základní část 2 - 9. kolo
12.11.2016
09:00
LJ033
SK Kuřim
-
Tatran Bohunice
Roman Bauer
,
13.11.2016
10:30
LJ034
Sokol Měnín
-
SHK Veselí n. M.
Tomáš Kopřiva
,
Tomáš Kubát
,
3.12.2016
09:30
LJ035
HK Hodonín
-
SKH Velká n.V.
Otakar Bujnoch
,
Alena Bujnochová
,
12.11.2016
12:30
LJ036
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice
Stanislav Chalupa
,
Tomáš Kopřiva
,
Základní část 2 - 10. kolo
19.11.2016
09:00
LJ037
Tatran Bohunice
-
Sokol Újezd u Brna
Daniel Douda
,
nezadáno
00:00
LJ038
HK Ivančice
-
HK Hodonín
20.11.2016
16:30
LJ039
SKH Velká n.V.
-
Sokol Měnín
Daniel Douda
,
Zdenek Teller
,
19.11.2016
11:30
LJ040
SHK Veselí n. M.
-
SK Kuřim
Otakar Bujnoch
,
Alena Bujnochová
,
Základní část 2 - 11. kolo
18.3.2017
11:00
LJ041
SHK Veselí n. M.
-
Tatran Bohunice
Stanislav Dufek
,
Daniela Dufková
,
12.4.2017
18:00
LJ042
SKH Velká n.V.
-
SK Kuřim
Dominik Florián
,
Petr Rusanov
,
19.3.2017
10:15
LJ043
Sokol Měnín
-
HK Ivančice
Václav Horáček
,
Libor Kazda
,
10.12.2016
09:30
LJ044
HK Hodonín
-
Sokol Újezd u Brna
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
Základní část 2 - 12. kolo
19.10.2016
16:30
LJ045
Tatran Bohunice
-
HK Hodonín
Otakar Bujnoch
,
Patrik Hajn
,
26.3.2017
14:30
LJ046
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Měnín
Jiří Kubis
,
Jiří Matuška
,
25.3.2017
14:00
LJ047
HK Ivančice
-
SK Kuřim
Milan Letev
,
Jiří Matuška
,
29.3.2017
17:30
LJ048
SKH Velká n.V.
-
SHK Veselí n. M.
Otakar Bujnoch
,
Alena Bujnochová
,
Základní část 2 - 13. kolo
1.4.2017
10:15
LJ049
SKH Velká n.V.
-
Tatran Bohunice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
1.4.2017
09:00
LJ050
SHK Veselí n. M.
-
HK Ivančice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
1.4.2017
09:00
LJ051
SK Kuřim
-
Sokol Újezd u Brna
Roman Bauer
,
Lukáš Musil
,
2.4.2017
10:15
LJ052
Sokol Měnín
-
HK Hodonín
Tomáš Gajda
,
Tomáš Kachlík
,
Základní část 2 - 14. kolo
9.4.2017
09:30
LJ053
Tatran Bohunice
-
Sokol Měnín
Jiří Novotný
,
Patrik Hajn
,
9.4.2017
14:30
LJ054
HK Hodonín
-
SK Kuřim
Petr Rusanov
,
Jindřich Berger
,
9.4.2017
14:30
LJ055
Sokol Újezd u Brna
-
SHK Veselí n. M.
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
9.4.2017
12:00
LJ056
HK Ivančice
-
SKH Velká n.V.
Václav Horáček
,
Kateřina Závišková
,
N1-4 - 1. kolo
23.4.2017
09:30
LJ057
SKH Velká n.V.
-
Tatran Bohunice
Patrick Netík
,
Petr Kremláček
,
23.4.2017
11:00
LJ058
SHK Veselí n. M.
-
HK Ivančice
Patrick Netík
,
Petr Kremláček
,
N1-4 - 2. kolo
29.4.2017
17:00
LJ059
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
29.4.2017
14:00
LJ060
SKH Velká n.V.
-
SHK Veselí n. M.
Patrik Hajn
,
Kateřina Závišková
,
N1-4 - 3. kolo
27.5.2017
16:00
LJ061
SHK Veselí n. M.
-
Tatran Bohunice
Otakar Bujnoch
,
Alena Bujnochová
,
1.5.2017
10:00
LJ062
HK Ivančice
-
SKH Velká n.V.
Vojtěch Douda
,
Petr Rusanov
,
N1-4 - 4. kolo
1.6.2017
18:00
LJ063
Tatran Bohunice
-
SKH Velká n.V.
Patrik Hajn
,
Petr Rusanov
,
14.5.2017
15:30
LJ064
HK Ivančice
-
SHK Veselí n. M.
Jindřich Berger
,
Patrik Hajn
,
N1-4 - 5. kolo
20.5.2017
09:00
LJ065
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Jindřich Berger
,
Petr Kremláček
,
20.5.2017
18:00
LJ066
SHK Veselí n. M.
-
SKH Velká n.V.
Václav Horáček
,
Petr Rusanov
,
N1-4 - 6. kolo
27.5.2017
12:30
LJ067
Tatran Bohunice
-
SHK Veselí n. M.
Otakar Bujnoch
,
Alena Bujnochová
,
1.5.2017
11:30
LJ068
SKH Velká n.V.
-
HK Ivančice
Vojtěch Douda
,
Petr Rusanov
,
N5-8 - 1. kolo
nezadáno
12:45
LJ069
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Měnín
22.4.2017
15:00
LJ070
SK Kuřim
-
HK Hodonín
Otakar Bujnoch
,
Alena Bujnochová
,
N5-8 - 2. kolo
30.4.2017
10:00
LJ071
Sokol Měnín
-
SK Kuřim
Petr Rusanov
,
Dominik Florián
,
30.4.2017
14:30
LJ072
Sokol Újezd u Brna
-
HK Hodonín
Petr Rusanov
,
Tomáš Kubát
,
N5-8 - 3. kolo
7.5.2017
09:00
LJ073
SK Kuřim
-
Sokol Újezd u Brna
15.5.2017
17:30
LJ074
HK Hodonín
-
Sokol Měnín
Jindřich Berger
,
Patrik Hajn
,
N5-8 - 4. kolo
14.5.2017
13:00
LJ075
Sokol Měnín
-
Sokol Újezd u Brna
Jindřich Berger
,
Patrik Hajn
,
14.5.2017
13:15
LJ076
HK Hodonín
-
SK Kuřim
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
N5-8 - 5. kolo
20.5.2017
16:00
LJ077
HK Hodonín
-
Sokol Újezd u Brna
Václav Horáček
,
Petr Rusanov
,
20.5.2017
09:00
LJ078
SK Kuřim
-
Sokol Měnín
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
N5-8 - 6. kolo
10.6.2017
10:00
LJ079
Sokol Měnín
-
HK Hodonín
Zdeněk Levíček
,
Tomáš Kopřiva
,
4.6.2017
13:30
LJ080
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.